fbpx

Nori išskirtinių rezultatų? Susirask asmeninį trenerį

2017-06-02 / Nerijus Murauskas

krepsinio treneris braizo taktika

Rašyti šia tema kilo mintis kai mano asmeninis treneris (arba trumpiau tiesiog mentorius) išvyko atgal namo į Kanadą. Mano mentoriaus vardas yra James Heidema (Apie James plačiau papasakosiu tekste žemiau). Aš su juo susipažinau perskaitęs knygą „Aistringas agentas“ (manau ši knyga yra finansų konsultantų biblija). Jis su manimi susipažino 2016 metų gegužę, kai dalyvavau mokymuose, o James juos vedė. Iki darbo su James savo veikloje 1,5 metų nuolat strigdavau. Vis pritrūkdavo kontaktų kuriems paskambinti ir su kuriais susitikti. Kai reikėdavo skambinti naujiems žmonėms – pykindavo, žiūrėdavau į telefoną ir vis nepaspausdavau mygtuko „skambinti“. Laiko veiklai paskirdavau daug, tačiau apčiuopiamo rezultato nebuvo.

James mokymai pakeitė mano mąstymą apie savo verslą, apie jo prasmę, pakeitė mano požiūrį. Po tų mokymų mano veiklos rezultatai pradėjo kilti eksponentiškai. Toks didelis pokytis įvyko ne todėl, kad aš esu labai gabus mokinys. Bet todėl, kad pirmąją mokymų dieną James priėjo prie manęs ir sako: „Tu man labai patinki. Tiksliau man patinka tavo aistra šiai veiklai ir mokymuisi. Aš noriu su tavimi dirbti. Ar tu nori dirbti su manimi?“. Bendradarbiavimo sąlygos buvo paprastos: Jis dirbs su manimi tol, kol aš dirbsiu. Darbas iš pirmo žvilgsnio yra paprastas: Laikytis aktyvumo kriterijaus. Aktyvumo kriterijus reiškia, kad kiekvieną dieną ieškau naujų žmonių su kuriais dirbti, kiekvieną dieną skambinu potencialiems klientams ir kiekvieną dieną susitinku su klientais. Pagrindinis aktyvumo iššūkis yra daryti darbą kiekvieną dieną. Ypač nuosekliai vykdyti naujų klientų paiešką. Iki mums pradedant dirbti mano dabartinė veikla buvo tik papildomas darbas. James pagalba ir mokymas man leido atsisakyti samdomo darbo. Tai pavyko padaryti per mažiau nei pusmetį.

Tuo metu aš nesupratau ar tai kas vyksta yra tiesa. Nes žmogus, kuriam yra 70 metų, yra dirbęs 25 metus finansų srityje, apie 20 metų turi savo mokymų kompaniją, yra mokęs virš 170.000 žmonių visame pasaulyje, yra išleidęs 7 knygas (keletą jų yra išverstos į Lietuvių kalbą), o šiuo metu savo laiką įprasmina pusdienį dirbdamas vadovu avialinijose (NorthWestern Air), pusdienį prižiūrėdamas anūkus, savanoriaudamas paramediku ir mokydamas mane bei mano kolegą Gintarą Pociūną.

Vienas turtingiausių Vokietijos žmonių, investuotojas, rašytojas, finansų konsultantas Bodo Schafer sakė, kad norint pakelti įgūdžius bet kurioje srityje – reikia susirasti tos srities profesionalą. Būtent šis žmogus mane įkvėpė svajoti apie žmogų, kuris galėtų tapti mano mokytoju gerinant veiklos rezultatus.

Manęs tėvai namuose, draugai kieme, mokytojai mokykloje ir dėstytojai universitete nemokė kaip turėčiau valdyti savo asmeninius pinigus. Manau todėl, kad ir jų niekas nemokė. Todėl visa tai turėjau išmokti pats. Kad išmokčiau lankiau gausybę seminarų, klausiau audio/video įrašų, skaičiau knygas. Ir tokiu būdu mokiausi iš geriausių.
Šiandien tu gali pasirinkti pats mokytis kaip tvarkyti savo pinigus. Tai tau užtruks daug laiko ir pareikalaus daug pastangų. Arba tiesiog susitikti su manimi. Nes aš turiu visą reikiamą informaciją, kad tavo asmeninių finansų planavimas taptų maloniu įpročiu ir eurų piniginėje daugėtų. Kitaip tariant galiu tapti tavo finansų treneriu. Su viena sąlyga: jei ir tu su manimi dirbsi.

Iki greito!

NM