fbpx
KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Jurgita Melaikaitė

Šiandien turėjau konsultaciją pas Nerijų. Labiau nei tikėjausi pateisino visus lūkesčius. Ko pasekoje paskolos pasiėmimas nebekelia tiek daug baimės ir klausimų. O pokalbiuose su bankais jaučiuosi daug užtikrinčiau ir drąsiau. Dar kartelį ačiū už pagalbą ir sėkmės darbuose! :)

Greta Atkocevičienė

Norėjau nuoširdžiai padėkoti už pristatymą ir išaiškinimą. Darbuotojams klausimų kilo, ir pasibaigus susirinkimui nemažai visi diskutavo, dalinosi patirtimi, kas ką jau kaupia, kas nekaupia :) Manau sujudinome mintis, kad kažką daryti reikia – ir tai jau yra gerai. Asmeniškai man viskas buvo puiku – operatyvu, konkretu ir paprasta, bei suprantama. Tai ko ir norėjome. Greta Atkocevičienė, HR Manager, Park Inn by Radisson Kaunas

Rūta Radinienė

Informacija buvo pateikta labai aiškiai. Apie pensijų sistemą, kaip ji veikia, išgirsta pirmą kartą, nors sutartis buvo pasirašyta kitur seniai. Gavau daug praktinių patarimų.

Vaida Žasetienė

Tai pirmas konsultantas, kuris taip aiškiai ir išsamiai papasakojo apie pensijų sistemą. Rekomenduoju :)

Justas Vaitulevičius

Susitikau su Nerijumi per daug nieko nesitikėdamas, konsultavausi dėl būsimos būsto paskolos - norėjau išgirsti kito žmogaus įžvalgas, nes kartais tiesiog ir akivaizdūs dalykai nėra matomi. Gavau labai daug vertės, išėjau pasitikėdamas sprendimu ir planu kaip tvarkysiuosi jei bus geri ar blogi laikai, kam ruoštis, kas man yra labai svarbu. Kol kas viena iš geriausių konsultacijų kurioje esu buvęs. Ačiū Nerijau!

Teresė Montvilaitė

Nerijus yra labai kultūringas, išsilavinęs, taktiškas ir be galo kantrus žmogus, nuoširdžiai ir paprastai pateikiantis informaciją bei konstruktyviai atsakantis į klausimus. Turėdama gana ribotą finansinį išprusimą į pirmą susitikimą ėjau šiek tiek susikausčiusi ir nusiteikusi skeptiškai (neva kažkoks arogantiškas "finansų ekspertas" bandys "įgrūsti" kokią paslaugą), tačiau buvau maloniai nustebinta paprasto, žmogiško bendravimo ir sklandaus išaiškinimo, konkrečių pavyzdžių bei paprastų brėžinukų, iliustruojančių aptariamas situacijas. Sugebėjimas suprantamai pateikti medžiagą įrodo, kad Nerijus puikiai išmano finansines subtilybes. Vienas pagrindinių Nerijaus, kaip finansų konsultanto, privalumų yra tas, kad jis suprantamai išaiškina, atrodytų, sudėtingus finansinius terminus ir įkvepia norą gilinti žinias šioje srityje. Jokio spaudimo, įkalbinėjimo ar nuomonės piršimo – tik aiškiai pateikiama informacija, atsakomi klausimai ir skatinimas domėtis savo finansų tvarkymu bei konkretesni patarimai jų paprašius. Taip pat Nerijus nepamiršta asmeniškai informuoti apie besikeičiančių įstatymų daromą įtaką turimiems finansiniams įrankiams bei pataria, kaip palankiau pasielgti susidariusioj situacijoj. Nerijus nesunkiai užsitarnauja pasitikėjimą finansų srities išmanymo ir savo bendravimo kultūros dėka.

Justinas Staugaitis

Konstruktyvus ir pozityvus požiūris apie asmeninius finansus ir ateities planus pasirenkant tinkamus finansinius įrakius, yra tos žinios ir kompetecijos, kurių nesimokėme mokykloje, tačiau šiandien yra ypač svarbu. Labai džiaugiuosi, jog susitikau su savo srities guru.

KRISTINA KOVGER

Nerijau, ačiū Tau už labai įdomų ir naudingą laiką, už tas prasmingas 2 val., konsultaciją. Šiaip visada kai eidavau į banką dėl draudimo kalbėtis, buvo labai nuobodu ir tikrai nesuprantama, ir galvojau čia neįmanoma nieko suprasti be spec mokslų :D. Šiandien su vyru sakom JĖGA, ĮDOMU, NAUDINGA IR REKOMENDUOJU VISIEMS. Išmanai ką darai ir matosi, kad myli savo darbą, AČIŪ TAU!!!

Eglė Karpavičiūtė

Į kalbas apie draudimą leidausi lydima neigiamų praeities patirčių bei turėdama kategorišką nusistatymą, jog ši industrija taikosi apakinti mano naivumą, o galiausiai - apiplėšti. Visgi Nerijaus racionalios įžvalgos ir begalinė meilė savajai sričiai (o dar neišmatuojamesnė – žmonėms) numaldė mano nepagrįstas baimes. Esu minimalistinio ir klajokliško gyvenimo būdo šalininkė, tad būti sukaustytai draudimo sutartimis man atrodė nelogiška bei itin nepatrauklu. Būtent Nerijus padėjo suvokti, jog draudimas bei sąmoningas finansų valdymas nėra nelaisvė: tai veikiau tiltai, padedantys ateitį laikyti ne ekonominių bei politinių veiksnių blaškomoje nežinioje, o savo pačios rankose. Ir kaip ramu žinoti, jog kilus keisčiausiems nuogąstavimams bet kada galiu kreiptis į profesionalų, o svarbiausia – žmogišką specialistą! Eglė Karpavičiūtė, Scenos menų vadybininkė

Ernesta Dikinytė

Su Nerijumi susipažinau po M Capital rengiamo seminaro apie būsto paskolą. Nerijus yra labai taktiškas, mandagus ir konkretus žmogus. Jis nuosekliai ir labai aiškiai išdėsto informaciją kaip turėtume planuoti ir paskirstyti savo išlaidas, kodėl turime kaupti pinigus ateičiai, ir kaip tai daryti. Gavau labai daug informacijos, kaip turėčiau elgtis su savo finansais, kad garantuočiau sau orią senatvę, ir kaip nepermokėti draudimo kompanijoms už paslaugas. Kai mes susipažinome man aktualiausia buvo būsto paskola, tad Nerijaus pagalba sužinojau į ką atkreipti dėmesį prieš pasirašant būsto paskolos sutartį banke, kaip elgtis kreipiantis dėl paskolos, kaip derėtis ir ko prašyti. Labai džiaugiuosi sutikusi Nerijų, nes jei iškiltų finansinių problemų ar tiesiog reiktų patarimo, visada žinosiu kur kreptis. Ernesta Dikinytė

Saulius Cilišauskas

Nerijus, tai žmogus, kuris tikrai myli savo darbą. Jis yra savo srities profesionalas. Visada viską išsamiai paaiškins, ir svarbiausiai, kad paaiškina ne tik išsamiai, bet ir suprantamai. Trumpiau tariant, jei kiekvename darbe dirbtų daugiau tokių žmonių kaip Nerijus, tai, aš manau, gyvenimas Lietuvoje labai pagerėtų. Saulius Cilišauskas

Marius ir Ieva Langai

Vienas iš praėjusių metų mūsų geriausių sprendimų buvo susitikti su Nerijumi dėl kaupiamojo draudimo. Šis žmogus įkvėpė mus kitu žvilgsniu pažiūrėti tiek į savo dabartinę finansinę padėtį, tiek susimąstyti apie ateitį. Džiaugiamės, kad atvedei mus į protą ir teisingą kelią :). O Tavo meilė ir atsidavimas darbui, gyvenimo džiaugsmas tiesiog užkrečia. Jaučiuosi saugiai, kai žinau, kad iškilus klausimams visada gausiu atsakymą. Ir dėl viso to „kaltas“ Tu, Nerijau :).

JŪSŲ NUOMONĖ MAN SVARBI

KONTAKTAI
NERIJUS MURAUSKAS
linkedin logofacebook logo
SUSISIEKIMESutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami tik paslaugai suteikti.