fbpx

KARJERA

Kaip aš tapau finansų konsultantu?

 

Nuo vaikystės svajojau būti turtingas ir leisti sau nevaržomai keliauti, pramogauti ir gyventi „pilna koja”. Ir visa tai turėti tada, kada noriu, o ne keliauti tik du kartus per metus ir pramogauti tik savaitgaliais.

 

Svajonės dar sustiprėjo, kai finansinio raštingumo pradėjau mokytis mokykloje ir vėliau taikomosios matematikos studijose universitete. Jau tada susižavėjau pasyviomis pajamomis ir svajonių gyvenimą mačiau tik dar ryškiau. 

 

Visgi susidūriau problema, kad žinios savaime nepadeda pasiekti rezultatų. Tad pradėjau ieškoti praktinės info ir netikėtai (lygiai kaip ir Tu dabar) užtikau informaciją apie „M Capital” organizuojamą seminarą. Sudalyvavau jame ir nėriau į finansus stačia galva.

 

Taip ir pradėjau nuo 2014 metų konsultuoti žmones apie pinigus. Bijojau, klydau, bet kasdien mokiausi, tobulėjau ir šiandien rezultatai kalba patys už save:

 

 • Mano autoriniuose mokymuose, seminaruose ar paskaitose tobulėjo jau daugiau nei 10 000 žmonių.
 • Konsultacijų metu, gyventi finansiškai geresnį gyvenimą, padėjau daugiau nei 3000 patenkintų klientų.
 • Daugiau nei 100 000 kartų žmonės klausė mano Youtube įrašų finansų temomis.

 

Tad savo žiniomis šiandien esu pasiruošęs pasidalinti ir su Tavimi. Aktyviai ieškau būsimų partnerių, į savo finansų konsultantų komandą. 

Joje Tu garantuotai gausi:

 • Aiškią ir laiko patikrintą, 100% veikiančią darbo sistemą;
 • Neribotas asmeninio augimo perspektyvas;
 • Atlygį ir laisvę, apie kurią šiandien net nedrįsti pasvajoti.

Pradėkime jau šiandien. 

Užsiregistruok ir pakalbėsim apie Tavo būsimą karjerą finansų srityje.

Noriu dirbti kartu

Mano komandos nariai džiaugiasi:

 • Asmeninio augimo perspektyvomis;
 • Laisve savarankiškai priimti sprendimus;
 • Kokybiškesniu laiku su šeima;
 • Gerokai išaugusiomis pajamomis;
 • Padidėjusiu laisvalaikio kiekiu;
 • Užtikrintumu dėl darbo vietos;
 • Neribotu bendruomenės ir kolegų pripažinimu;
 • Pasitenkinimo jausmu gerinant žmonių gyvenimus;
 • Išaugusia saviverte;
 • Motyvuojančiais kolegomis;
 • Aplinkinių gerbiama veikla. 

 

 

 

D.U.K.

 

Ar reikės investuoti savo pinigų?

– 119 eurų startiniam mokymų paketui.

 

Ar reikės daryti šaltus skambučius?

– Nereikės.

 

Kiek laiko vidutiniškai reikia įsivažiuoti?

– Tai priklauso tik nuo Tavęs. Vidutiniškai finansų konsultantai per 6-9 mėnesius pradeda generuoti dabartines savo pajamas. Su laiku atlygis tik kyla.

 

Ką reikės daryti?

– Edukuoti žmonės finansų temomis. Padėti priimti sprendimus, susijusius su biudžeto valdymu, investavimu ir kitais finansiniais klausimais. Rekomenduoti mūsų įmonės siūlomus finansinius produktus.

 

Koks už tai atlygis?

– Komisinis atlygis už pasiektus rezultatus.

 

Iš kur gausiu kontaktų?

– Iš pradžių, šiuo klausimu padėsiu aš. Vėliau išmokysiu, kaip jų rasti pačiam.

 

 

Komandos darbuotojų atsiliepimai

 

Saulius Krutulys

 

Veikloje patinka laisvė dirbti iš kurios nori vietos. 🙂

Sisidurdavau su iššūkiu – pasitikėjimu savimi.

Labiausiai patinka kai tu sieki savo tikslų ir pasakoji apie juos garsiai. Nes tai motyvuoja mane.

Atlyginimas motyvuoja labiausiai.

Mitų nežinau.

 

 

Povilas Galnaitis

 

Kas labiausiai patinka? – lankstumas

Sunkumai – ieškoti klientu.

Savybės – atsidavimas veiklai ir tikėjimas ką darai

Motyvuoja – potencialas ką gali užsidirbti ir ką tureti

Mitas – kad sunku išmokti pardavinėti

 

 

Tomas Karpičius

 

Labiausiai patinka kad galima savo kompetencijas keltis, ir kad pats savo darbo laiką planuoji.

 

Dižiausias sunkumas klientų pritraukimas. (Kolkas)

 

Savybės patinka tai, kad esi linksmas, konkretus, bei puikus vadovas kuris visada išties ranką, kai reikės pagalbos. Malonu bendrauti bei esi šiltas žmogus. 😉

 

Labiausiai motyvuoja asmeninis tobulejimas, karjeros galimybės, bei galimybė greičiau pasiekti finansinę laisve.

 

Mitą paneigčiau, kad konsultantai neisigilina i žmogaus vidų ir tik bando prastumti produktą. (čia pamačiau, kad yra kitaip).

 

 

Šarūnas Stanevičius

 

Labiausiai mane ši veikla sudomino dėl savo neišsenkančių galimybių tobulėti ir augti.

 

Didžiausias sunkumas anksčiau man buvo išlaukti, kada galėsiu pereiti dirbti full-time, ir kada galėsiu naudotis dirbu kur noriu ir kada noriu privalumu. Šiuo metu iššūkis yra padidinti potencialių klientų srautą tiek, kad susikurtų sniego gniūžties efektas ir dienoje nebeliktų laisvo laiko nuo konsultacijų.

 

Šitoje veikloje norint turėti reaktyvinį variklį tobulėjimui jums reikia dviejų dalykų: alkio mokytis, Nerijaus. Jis profesionaliai sudėlios mokymosi programą, bei padės ta programa judėti pirmyn. Jo ilgametė patirtis atmerks jums akis daugelyje vietų, kurias patiems išsiaiškinti kainuotų labai daug laiko. Prie viso to, pozityvus ir draugiškas vadovas.

 

Pagrindinė šios veiklos motyvacija – laisvė bei visa tai, ką mokaisi visada pritaikysi ir asmeniniam gyvenime, taigi, asmeninis gyvenimas neišvengiamai pagerėja.

 

Mitas, kurio mūsų visuomenei reikėtų atsikratyti, kad M Capital partneriai yra pardavėjai ir jų tikslas yra kažką „įkišti” parduoti. Mūsų tikslas padėti žmonėms tvarkytis esamą situaciją bei gerinti būsimą. Pardavimai bei uždarbis yra bonusas prie to, kad kažkam galėjai padėti ir tai ateina savaime, jeigu savo darbą atliekam nuoširdžiai.

 

 

Armandas Vaičius

 

Didžiausią akcentą uždėčiau laisvei. Šitoje veikloje viską kontroliuoji pats, todėl tai suteikia galimybę dirbti iš kur nori, kada nori ir kaip nori. Neįsivaizduoju darbdavio, galinčio pasiūlyti tiek daug lankstumo ir laisvės.

 

Vienas didesnių sunkumų tai vilties ir tikėjimo palaikymas. Savo rezultatus jau pradėjau matyti ir tebematau ateities perspektyvas, tačiau pirmieji keletas mėnesių reikalauja pastangų, nes gali atrodyti, jog daug darai, bet rezultatas artimas nuliui.

 

Keletas savybių, kurios man patinka, tai polinkis į individualumą, geras humoro jausmas ir gebėjimas motyvuoti. Visa tai susideda į fainą ir visada pasiruošusį padėti vadovą. 🙂

 

Motyvacijos pradėti veiklą suteikė noras daugiau pasigilinti į asmeninių finansų temą bei papildomų pajamų potencialas. Motyvaciją tęsti veiklą teikia visapusiška laisvė kontroliuoti savo laiką ir darbą, pajamos, galinčios pakeisti įprasto darbo pajamas bei, žinoma, tolimesnis noras tobulėti finansų srityje. Daug prisideda ir kolegos, kurie visada motyvuoja nesustoti ir tobulėti.

 

Tai ne finansinė piramidė. Veiklos pradžioje pačiam buvo kilę abejonių dėl to, tačiau neilgai trukus jos išsisklaidė, kai šiek tiek daugiau apie jas pasidomėjau. Nei vieno žmogaus nesu pakvietęs prisijungti prie veiklos, tačiau nepaisant to galiu sėkmingai generuoti pajamas.

 

 

Ugnė Kilaitė

 

– Kas tau labiausiai patinka veikloje?

Nemažai ieškojau įmonės, kurios vertybiniai pagrindai sutaptų su mano vertybėmis: laisvė, skatinimas būti iniciatyviam bei kūrybiškam, lygybė, palaikymas, nuoširdumas, pozityvumas.

Kitas dalykas, žinau, jog tai ką kalbu gali pagerinti žmonių gyvenimo kokybę. Ne čia ir dabar, bet jei žmogus pritaikys informaciją, kurią suteikiu, tai kelių metų bėgyje nauda bus akivaizdi. Tai leidžia jausti darbo prasmingumą.

 

– Su kokiu didžiausiu sunkumu susiduri?

Didžiausias iššūkis esu sau pati. Mano mintys, jog kitiems sugaišiu laiką, nesuteiksiu pakankami naudos, kažkas pagalvos, jog bandau “įkišti” tai ko jiems nereikia, taip pat kitų pašaipesnis tonas sakant: “tai gyvybės draudimus pardavinėji” nuolat sukelia diskomfortą.

 

– Kokios mano savybės tau labiausiai patinka? Kodėl?

Palaikymas ir skatinimas. Man labai svarbu būti palaikančioje aplinkoje, kad kai savimi sudvejoju, kažkas parodytų realią situaciją, patartų, kaip galiu iš jų išeiti. O Nerijus tai ir daro. Nupiešia situacijas, kokių veiksmų imantis kur takelis ves ir paralelines alternatyvas. Pasirinkimai mano, atsakomybė mano, bet Nerijus visada suteikia motyvacijos judėti pirmyn.

 

– Kas labiausiai motyvuoja veikloje?

Jausmas, jog darbas yra prasmingas, grįstas nuoširdžiu rūpesčiu kitais.

Taip pat aiškus karjeros kelias. Žinai, ko ir kaip gali pasiekti, žmonės lydintys kelionėje pasirengę nuolat padėti. O komanda – panašių ambicijų.

Rezultatai priklauso nuo tavęs pačio – realiai supranti, kad čia gali pasiekti keliolika kartų daugiau nei betkurioje kitoje karjeroje per visą gyvenimą. Tai išlaisvinanti profesija.

 

– Kokį mitą galėtum paneigti apie šitą profesiją?

Darbas čia lengvai sunkus. Viskas ir labai paprasta ir labai nepaprasta. Sunkaiusia – perlipti save. Visa kita tik nuoseklus darbas vedantis į aiškius rezultatus.

 

 

Vaida Šutkienė

 

– Kas tau labiausiai patinka veikloje? Prisiliesti prie žmonių gyvenimų ir padėti padaryti teigiamą pokyti jų gyvenimuose,  taip pat labai patinka mano asmeninis tobulėjimas bei nepriklausomas asmeninio darbo laiko planavimas.

– Su kokiu didžiausiu sunkumu susiduri? Su savo asmeniniais įsitikinimais ir jų griovimu.

– Kokios mano savybės tau labiausiai patinka? Kodėl? Visada ramus ir struktūruotas mąstymas, tai nuteikia pozityviai ir palengvina turimos problemos sprendimą.

– Kas labiausiai motyvuoja veikloje? Mano asmeninis tobulėjimas tiek finansų tiek asmenybės srityse.

– Kokį mitą galėtum paneigti apie šitą profesiją? „Visi finansų konsultantai siekia tik naudos sau ir bando apgauti”

 

Pradėkime jau šiandien. 

Užsiregistruok ir pakalbėsim apie Tavo būsimą karjerą finansų srityje.

Noriu dirbti kartu