fbpx

Mano pasirinkimų kelias per kelias minutes

2020-01-08 / Nerijus Murauskas

Kai buvau penkerių metų – svajojau būti policininku. Kai buvau septynerių – krepšininku. O maždaug nuo dešimties svajojau būti turtingu.
Nuo tada man buvo nesvarbu kuo gyvenime užsiimti. Svarbu, kad būtų galimybė uždirbti daug pinigų.

Šiandien man uždirbti daug pinigų vis dar yra svarbu. Ir esu tikras, kad taip bus visą gyvenimą. Ne todėl, kad esu godus. O todėl, kad aš pinigus asocijuoju su laisve. Laisve pasirinkti. Man pinigai yra įrankis turėti pasirinkimo galimybę.

Šalia pinigų man labai svarbu turėti prasmingą veiklą, rinktis kada/kiek/su kuo/kaip dirbti, kurti reikšmingą vertę žmonėms, apsupti save pozityviais, ambicingais žmonėmis, nuolatos mokytis.

Visus šiuos dalykus aš radau M Capital. Būtent todėl čia atėjau bei likau.

Per šiuos penkerius metus mano gyvenimas apsivertė kardinaliai. Akivaizdu, kad ne tik M Capital dėka. Bet laaaabai didele dalimi būtent šios kompanijos dėka.

Labai trumpa mano pokyčių vizualizacija yra perkelta į video.
Man ilgą laiką buvo gėda pasakoti konteinerių istoriją. Bet pernai išdrįsau tai padaryti seminarų metu. O dabar ir čia. Perkelti tai į video taip pat nebuvo faina. Bet tokia ta istorija.

Pokyčiai dažniausiai skauda. Bet man labiau skauda jų neturėti. Tad aš nuolatos renkuosi mokytis ir keistis. Kviečiu tą daryti ir tave!

Video nuoroda: https://youtu.be/PdOkn9p_flM