BLOGAS

Idialogue mentorystės platforma organizuoja lyderystės klubą, kuriame kalbėjau apie principus kasdienybėje. Įrašas: https://soundcloud.com/xfmlt/lyderystes-klube-idialoguelt-ir-nerijus-murauskas-2017-11-13

Man svarbu, kad žinia tave pasiektų. Įprastai kai kviečiu žmones į šį seminarą – man sako, kad jiems gerai sekasi su pinigais. Todėl nėra tikslo dalyvauti. Iš patirties žinau jog yra be galo sunku pripažinti savo klaidas. O dalyvavimas seminare parodo, kad reikia mokytis ir ne viskas yra gerai. Ir žinai ką? Visiškai normalu mokytis… skaityti daugiau.

krepsinio treneris braizo taktika

Rašyti šia tema kilo mintis kai mano asmeninis treneris (arba trumpiau tiesiog mentorius) išvyko atgal namo į Kanadą. Mano mentoriaus vardas yra James Heidema (Apie James plačiau papasakosiu tekste žemiau). Aš su juo susipažinau perskaitęs knygą „Aistringas agentas“ (manau ši knyga yra finansų konsultantų biblija). Jis su manimi susipažino 2016 metų gegužę, kai dalyvavau mokymuose,… skaityti daugiau.

Lietuvišką žiniasklaidą vartoju mažomis dozėmis. Išskyrus verslo žinias, 15min žurnalistinius tyrimus, Laisvės TV ir Edmundą Jakilaitį. Bet daugybė straipsnių ir naujienų mane pasiekia per aplinkinius žmones, jei kas nors svarbaus ar aktualaus pasaulyje įvyksta. Nenuostabu, kad mane pasiekia ir netikros žinios (eng.fake news). Nuo šio fenomeno finansų sritis neapsaugota. Lietuvoje apie gyvybės draudimą žmonės žino… skaityti daugiau.